Back 4 Blood’a Bir Çok Yeni Özellik Geliyor

Back 4 Blood’a yeni oyun modları, kartlar, zorluk seviyesi ve genişleme paketi geliyor.

Back 4 Blood, Aralık ayından başlayarak ve 2022’ye kadar bir dizi yeni içerik alacak. Bu içerikler arasında yeni bir co-op modu, yeni zorluk seviyesi ve hatta çevrimdışı mod gibi yoğun talep alan yenilikler yer alacak.

Turtle Rock yaptığı duyuruda, ekibin bu ay içerisinde oyunun iyileştirmelerine ve hata düzeltmelerine odaklanacağını açıkladı. Aralık ayında oyuna gelecek olan en büyük özellik, çevrimdışı hikaye modu olacak. Artık Back 4 Blood’ı tek başınıza oynamak istediğinizde internet bağlantısına ihtiyaç duymayacaksınız.

Ayrıca Aralık ayında, oyuna yeni tedarik zincirleri ve kartların yanı sıra yeni bir Ridden deneme alanı, kart türü ve tatil sezonu etkinliği geliyor.

2022’de ise oyuna yeni bir zorluk seviyesi, yeni co-op modu, yakın dövüş güncellemeleri ve kalite iyileştirmeleri gibi daha da fazla içerik gelecek.

Back 4 Blood’ın ilk hikaye genişlemesi olan Tunnels of Terror da 2022’de çıkacak. Genişleme, oyuna yeni oynanabilir karakterler ve Ridden türleri, yeni silahlar, kartlar, görünümler ve yeni bir etkinliği beraberinde getirecek. Ayrıca 2. ve 3. genişlemenin de 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.