God of War PC Geliyor!

PlayStation tarafının en başarılı oyunlarından bir tanesi olan God of War, ilk olarak 2018’de karşımıza çıkmıştı. Çıktığı yıl Red Dead Redemption 2 gibi oldukça büyük bir rakiple karşılaşan oyun, o senenin ‘Yılın oyunu’ ödülünü almayı başarmış ve büyük bir çoğunluğun beğenisini toplamıştı. Oyuncular tarafından uzun zamandır beklenmekte olan God of War PC versiyonu, fiyatı ve çıkış tarihiyle birlikte resmî olarak duyurulmuş bulunuyor!

God of War PC versiyonu ve çıkış tarihi duyuruldu!

Oynanış ve hikâye bakımından köklü bir değişikliğe giden seri; Yunan Mitolojisinden, İskandinav Mitolojisine geçiş yapmıştı. Santa Monica’nın 2018’de piyasaya sürülen son şaheseri, 14 Ocak 2022’de PC için çıkacak! Ülkemizde 329 TL’den ön siparişe açılan yapım, Türkçe altyazı desteğine de sahip. Ayrıca, oyunun Steam sayfasında ‘Türkçe seslendirme’ seçeneği de işaretlenmiş durumda. Orijinal oyun sadece Türkçe altyazı ve arayüz desteğine sahipken; bunun küçük bir yanlışlık olabileceği düşünülüyor.

God of War PC versiyonunda oyuncular, İskandinav Mitolojisinin gizemlerini, tanrılarını ve yaratıklarını keşfedecek. Bu sert ve acımasız dünyada normal bir insan gibi yaşamaya çalışan Kratos’u oldukça büyük zorluklar bekliyor. Oyunun Steam üzerinden DualShock 4 ve DualSense desteğine sahip olduğunu da şimdiden belirtelim.

God of War PC versiyonu neleri destekliyor?

Aslına Sadık Zengin Görseller

PC için daha da geliştirilmiş çarpıcı görseller. En üst performansı sunabilmek için kilidi kaldırılan kare hızlarıyla, destekleyen cihazlarda [MU1] gerçek 4K çözünürlüğün keyfini çıkarın. Daha yüksek çözünürlüklü gölgeler, geliştirilmiş ekran alanı yansımaları, GTAO ve SSDO eklentileri ve çok daha fazlasını sunan geniş grafik seçenekleri ve hazır ayar yelpazesiyle kendi ayarlarınızı belirleyin.

NVIDIA® DLSS ve Reflex Desteği

Kalite, performansla buluşuyor. Belli başlı Nvidia GPU’larında kare hızlarını artırmak ve güzel, keskin görüntüler elde etmek için NVIDIA Derin Öğrenme Süper Örnekleme (DLSS) teknolojisinin yapay zekâ gücünden yararlanın. Arzu ettiğiniz tepkisel oyun deneyimiyle daha hızlı tepki verebilmenizi ve daha sert kombolar yapabilmenizi sağlayan NVIDIA Reflex Düşük Gecikme teknolojisini kullanın.

Kişiselleştirilebilen Kontroller

Nasıl isterseniz öyle oynayın. DUALSHOCK®4 ve DUALSENSE® kablosuz kontrol cihazları başta olmak üzere geniş oyun kumandası ve tuşları tamamen değiştirilebilir fare ve klavye desteği sayesinde her eyleme oynanış tarzınıza uyacak ince ayar çekme gücü ellerinizin arasında.

Ultra Geniş Ekran Desteği

Atmosfere hiç olmadığı kadar gireceksiniz. Panaromik geniş ekranda nefes kesen manzaralarla İskandinav topraklarında yolculuk edin. 21:9 ultra geniş ekran desteği ile God of War™, orijinal kusursuz tiyatral görünümü daha da ileriye taşıyarak sinema kalitesinde bir deneyim sunuyor.