Razer Maskeleri Satışa Çıkıyor


Oyun çevre birimi şirketi Razer, bu sene tanıttığı RGB yüz maskesi olan Zephyr’ın artık satın alınabileceğini duyurdu.

Şirket RazerCon 2021 kapsamında yaptığı duyuruda, maskeyi satın almak isteyen kullanıcıların, Zephyr’a Razer mağazasından ulaşabileceklerini açıkladı. 9 günlük kullanım süresine sahip olan N95 filtreli Zephyr, Razer mağazasında 99,99 dolara satışa sunulacak. Razer ayrıca 10 adet Zephyr filtresini 29,99 dolara satacak.

Razer Zephyr, kullanım sırasında maskenin düşmemesini sağlamak için başa ve boyuna yerleştirilmiş ayarlanabilir bir kayışa sahip çift kayışlı bir tasarıma sahip. Zephyr ayrıca Razer Chroma RGB ile özelleştirebileceğiniz 15 milyondan fazla renk seçeneğini içeriyor.

Maskenin özellikleri

Razer Zephyr bir “cerrahi N95 solunum cihazıdır” ve büyük damlacıklara ve sıçramalara karşı koruma sağlamak için yüksek sıvı direncine sahiptir. Ayrıca, maske başkalarının konuştuğunuzu görmesini ve mimiklerinizi anlamasını sağlayacak net ve şeffaf bir tasarıma sahiptir. Voiceamp teknolojisi, yerleşik mikrofonu ve amplifikatör kombinasyonu aracılığıyla söylediklerinizin rahatça anlaşılmasını sağlar.

Maske ayrıca değiştirilebilir filtreleri destekler, şarj edilebilir ventilatörlere sahiptir, UV sterilizatörlü kablosuz şarj kutusuyla birlikte gelir, günlük kullanım içindir ve Razer Chroma RGB sayesinde 16,8 milyon renk ve bir dizi efektten yararlanabilir.